06.08.2023

Družiny

Betoni – kluci 11-15 let

Jsme družinky skautů ale hlavně kamarádů a kamarádek. Máme dlouho letou tradici a vytváříme příjemné a zábavné prostředí pro kluky a holky. Všichni jsme energičtí a těšíme se že s každým novým dnem se pustíme do nového dobrodružství, které nás čeká.

Krtci – holky 11-15 let

Krtci jsou družinka starších holek v našem oddíle. Máme dlouholetou tradici, tedy fungujeme hroooozně dlouho. I když už tak dlouho fungujeme, je s námi pořád veliká legrace. I po tak dlouhé době jsme stále vitální a plné energie. Agáta: „Jsme nejlepší družinka s dlouholetou tradicí, chci tu zůstat navždy.“ Zbylé členky souhlasí s Agátou, dlouholeté vedení se jen potulně usmívá. Dlouhodobě usmívající se členky jsou základem naší družinky.

Příšerky – holky 6-10 let

Jsme družinka mladších holek, každý týden se scházíme na vodárně a občas jezdíme na víkendovky, výlety a jiné oddílové akce. Hrajeme všelijaké hry, soutěžíme a učíme se skautským dovednostem. Za zábavou chodíme také do Gránic. Snažíme se holky vést ke kreativitě, samostatnosti a porozumění.

Delfíni – kluci 6-10 let

Jsme družina mladších kluků. V průběhu roku hrajeme hry na rozmanitá témata a zároveň se tím učíme hodně nových věcí. Jezdíme na spoustu víkendovek a různé další akce.