Zakončení roku

Za poslední měsíc se toho opět hodně událo!

Někteří znojemští vodní skauti se spojili s některými členy z našeho oddílu a jeli společně s mikulčickými skauty na Intercamp do Belgie. Tam si užili spousty dobrodružství, poznali skauty a kultury z jiných zemí, oprášili nebo se naučili několik nových slovíček v cizím jazyce, ochutnali ještě nikdy nevyzkoušené pokrmy a mnoho dalšího! Snad se opět zúčastníme i příštího Intercampu, který se bude tentokrát konat v Nizozemí.

Začátkem června jsme si šli společně zasportovat do tělocvičny, vyzkoušeli jsme si různé sportovní vybavení, zahráli několik her a sportů a objevili nebo posunuli své hranice fyzické zdatnosti. O týden později jsme si vyšli společně s rodiči na odpočinkovou vycházku.

Letošní rok zakončíme společnou vodní bitvou na vodárně. Určitě přijď, bude spousta zábavy!

Tímto se zde na webu se všemi loučíme a mnohokrát děkujeme za veškerou pomoc a přízeň. Shledáme se opět příští rok!