Vesmír útočí!

V pátek 18. 10. 2019 jsme přijeli do Podivína do skautské klubovny, kde jsme se ubytovali. Jak jsme se ubytovali, následovala večeře. Po večeři byla scénka, kde se děti dozvěděly, že na zemi míří asteroid. Po scénce byla hygiena a příprava na spaní.

Ráno v 8:00 byl budíček a příprava na rozcvičku. Jak skončila rozcvička, děti si šly umýt ruce a byla snídaně, na kterou jsme měli buchty. Po snídani následovala další scénka, kde byli vůdci gangů a dohadovali se o tom, jak by ten asteroid odvrátili. Nakonec se shodli, že asteroid odpálí raketou. Po scénce následoval program, kde byly čtyři stanoviště rozmístěné po vesnici a každé stanoviště mělo část rakety. Aby děti získaly část rakety, musely zodpovědět na otázku, kterou jim vedoucí položil. Jakmile nasbíraly všechny části na raketu, šlo se na oběd, který dětem moc chutnal, protože jsme měli kuře na paprice. Po obědě byl odpolední klid.

Po odpoledním klidu děti začaly sestavovat raketu na sestřelení asteroidu. Jak měly všechny čtyři skupiny postavenou raketu, šly se rakety odpalovat, odpalování raket se dětem moc líbilo. Po odpalování raket jsme šli na večeři, na kterou jsme měli krupičnou kaši. Po večeři byla hygiena a příprava na spaní.

V něděli byl budíček v 7.30, aby se děti sbalily. Když bylo všechno sbaleno, byla snídaně. Po snídani se začalo vysávat a umívat. Jak bylo všechno uklizené a umyto, tak jsme šli hrát ven různé hry, například vybíjenou nebo fotbal. Mezitím se chystal oběd, na který jsme měli chilli con carne. Po obědě jsme umyli nádobí, vzali si svoje věci a vydali jsme se na nádraží, kde jsme čekali na vlak, který nás odvezl domů.

(Autor článku: Cukrář – organizátor)
Tento záznam byl publikován v Kronika . Uložit odkaz do záložek.