18.08.2023

Typy akcí

Oddílová schůzka – oddílovka​

Co sebou:
Vhodné oblečení ven ( záleží na počasí, ale ať se může zamazat), uzlovačku, svačinu, pevnou obuv, něco na psaní, notýsek

Jak schůzka probíhá:
Vedoucí si pro děti připraví program (zahrnuje sportovní hry, vázání uzlů apod.) Může být i téma ve kterém se schůzka bude konat.
Schůzka se koná o víkendu (většinou v sobotu), předem se ohlašuje přes email rodičům dětí. Může se konat několikrát do roka a trvá zhruba 3-5 hodin.

Víkendovka

Jak víkedovka probíhá:

V daný čas který je zmíněný v emailu, se sejdeme na nádraží u pošty. Pak se přesuneme na nástupiště autobusu či vlaku, koupíme jízdenky a nasedneme. Když dorazíme na klubovnu vybalíme si spaní a večeři. Po večeři bývá program, který je vždy různý. Tento program mohou být šifry nebo nějaká běhací hra. Následuje hygiena a spaní. Druhý den ráno je budíček a rozcvička. Po rozcvičce na nás v klubovně čeká snídaně s čajem. Když máme čisté zoubky může začít dopolední program, který trvá až do oběda. I tento program je na každé víkendové akci jiný. Pak následuje oběd a odpolední klid. Po odpoledním klidu bývá další program. Když skončíme s programem, tak je čas na večeři. Jakmile dovečeříme a setmí se tak jdeme na večerní program ven. Třetí den ráno se vzbudíme,jdeme na rozcvičku a nasnídáme se. Po závěrečném úklidu opouštíme klubovnu. Na nádraží čekají rodiče aby si vyzvedli své dítě.

Co s sebou:

spací pytel+karimatka, buchta, večeře na první den, ešus+příbor, peníze, plechový či plastový hrnek, nožík, uzlovačku, přezůvky, psací potřeby, zápisník, náhradní oblečení a oblečení podle počasí

Tábor

Každé léto jezdí nás oddíl o prázdninách na dvoutýdenní tábor, kde se děti učí novým dovednostem a samostatnosti, soutěží a hrají hry, podobně jako na schůzkách. Narozdíl od schůzek zde však tráví čas přímo v přírodě a se členy všech ostatních družinek.

Doporučujeme si vzít věci podle tohoto souboru